چرا فرانسه بخوانیم؟

10 دلیل برای اینکه چرا فرانسه بخوانیم؟

1. فرانسه یک زبان جهانی است: بیش از 220 میلیون تن در پنج قاره جهان به زبان فرانسوی صحبت می کنند. همچنین سازمان بین المللی کشورهای فرانسوی زبان 7 ایالت را مورد بررسی قرار داده اند. در این میان فرانسه دومین زبان خارجی فراگیر پس از زبان انگلیسی و ششمین زبان فراگیر در کل دنیا است.
2. زبانی برای بازار شغلی: در شغل های بین المللی توانایی در آموزش زبان انگلیسی و فرانسه مزیت فرد محسوب می شود. دانش گفتاری فرانسه درهای شرکت های فرانسوی در خود فرانسه و سایر کشورها مانند کانادا، سوئیس، بلژیک و … را به روی افراد باز می کند. فرانسه به عنوان پنجمین اقتصاد دنیا و با دارا بودن رتبه سوم برای اهداف سرمایه گذاری خارجی کلیدی برای مشارکت های اقتصادی است.
3. زبان فرهنگ: فرانسه زبان بین المللی آشپزی، مد، تئاتر، هنرهای تجسمی، رقص و معماری است. دانش فرانسوی دسترسی به کارهای فوق العاده ادبی در کنار فیلم و موسیقی را فراهم می کند. همچنین زبان فرانسه زبان ویکتور هوگو، ژان پل سارتر، آلن دلودن، مولیر و … است.
4. زبانی برای ادامه تحصیل: تکلم به زبان فرانسه موقعیت های فوق العاده را در دانشگاه های فرانسه و مدارس تجاری که در اروپا و جهان دارای رتبه های عالی تحصیلی هستند را فراهم می کند. همینطور دانش آموزان با سطوح بالایی از دانش فرانسوی برای دولت فرانسه ارزش بیشتری داشته و دولت به آن دسته از افراد مستعد امکانات و کمک هزینه های بیشتری را نیز اعطا می کند.
5. زبانی برای سفر: فرانسه از بهترین مقاصد توریستی بوده و سالانه بیش از 79.5 میلیون نفر را به خود جذب می کند. توانایی صحبت به زبان فرانسه هرچند اندک می تواند بازدید از فرانسه را لذت بخش تر کند.
6. دیگر زبان ارتباطات بین المللی: زبان فرانسوی در عین حال که یک زبان کاری است، زبان رسمی سازمان ملل متحد، اتحادیه اروپا، یونسکو، ناتو، کمیته بین المللی المپیک، سازمان صلیب سرخ و دادگاه¬های بین المللی است.
7. زبانی که به روی دنیا گشوده شده است: بعد از انگلیسی و آلمانی، فرانسه سومین زبان فراگیر در اینترنت است. توانایی فهم فرانسه نگاه تازه ای به ارتباط با فرانسه زبانان از تمام نقاط جهان و رسانه های فرانسوی به شما می دهد.
8. زبانی که آموزش آن نوعی تفریح است: زبان فرانسه یک زبان آسان برای یادگیری است. روش های زیادی وجود دارد که این یادگیری را برای کودکان و بزرگسالان لذت بخش می کند. زمان زیادی طول نمی کشد تا شما به مرحله ای برسید که بتوانید به زبان فرانسه با دیگران ارتباط برقرار کنید.
9. زبانی برای یادگیری سایر زبان ها: فرانسه پایه خوبی برای یادگیری سایر زبان¬های خارجه اسپانیایی، ایتالیایی، پرتغالی، و رمانیایی خصوصاً انگلیسی است از آنجا که پنجاه درصد لغات کنونی زبان انگلیسی از فرانسه استخراج شده است.
10. زبان عشق و منطق: اولین و مهم ترین مسئله در یادگیری فرانسه آن است که فراگیری آن لذت یادگیری زبان زیبا، غنی و ملودیک است. همچنین زبان مهارت تجزیه و تحلیل در صحبت¬ها و مناظرات است.
به امید پیروزی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *